Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy képzelitek el a...

Ti hogy képzelitek el a SzJG-ből Renit?

Figyelt kérdés
Ugye a sorozat első kötetének borítóján egy fekete hajú, vastag szájú lány van. Én úgy képzelem el Renit persze szemekkel és orral. De engem nem érdekel, hogy Laura hogy írja le őt a könyvben, én egyszerűen így képzelem el. Ti hogyan?

2016. aug. 2. 15:56
 1/5 anonim válasza:
Én nagyjából úgy, ahogyan illusztrálva van a Szent Johanna Gimi Kalauz-ban. Szőkésbarna haj és szerény öltözködés. Én így képzelem el.
2016. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én szőkésbarna hajú,középbarna szemű és nem túl magas és kövér lánynak képzelem el Renit.Egyébként az első és hatodik könyv elején is van egy kép.Ha a közül a kettő közül kell válogatni, szerintem én a hatos elején levőt választanám.De ez csak az én véleményem.
2016. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fekete hajú, vastag szájú??

Én világos barna tincsekkel, vékony ajkakkal képzelem el :D

Az ugye tuti, hogy világosbarna haja van, ezt sokszor megemlíti. Normális testalkattal - annak ellenére, hogy mindenféle egészségtelen kaját eszik, és keveset mozog. (bár Kingával futott néha)

Szerintem tök jó a Kalauzban lévő rajz!

2016. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, sokszor megemlíti a könyvben, hogy szőkésbarna hajú, de amikor elkezdtem olvasni az első kötetet én egyszerűen nem tudtam máshogy elképzelni
2016. aug. 7. 18:28
 5/5 anonim válasza:
Én ilyen seszínű, vállig érő sötétszőke hajjal képzelem el Renit, viágosbarna szemekkel, és talán egy kicsit molettebb alakkal. De azért nem kövér, csak, mondjuk, széles a csípője... kötött vajszínű vagy fehér cuccokban, feltűnésmentes stílussal...
2020. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!