Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hétévgén megyünk 3 napos...

Hétévgén megyünk 3 napos kirándulásra és én általábn hamar elszoktam aludni. Mit tegyek, hogy legalább hajnali 2-ig fent legyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jó lesz a társaság, úgysem leszel álmos, ha mégis, igyál kávét!
2010. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok kávé, energiaital...de gondolom nem akkor szoktál hamar elaludni, ha társaságban vagy:D
2010. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ragaszd a szemhéjad a homlokodra!
2010. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gólyatábor előtt én is így voltam vele,hogy b.sszus de gáz lesz,ha korán bealszok.

Ahhoz képest 8óra alvás után felkeltem,elmentünk a táborba egész nap programok voltak.Este hatalmas diszkó volt 11-ig.Utána a szobába kellett maradni és aludni.Aha persze...Beszélgettünk,nevetgéltünk.Már a tesi tanár is bejött hajnalba,hogy ha nem alszunk,akkor 5-kor bejön és kivisz minket futni a faluba.Persze utána is hülyéskedtünk:) Meg kiszöktünk:D

Összesen 2órát aludtunk:)



Szerintem társaságban,főleg,ha jó lesz a hangulat nem fogsz bealudni,de azért legyen nálad egy energia ital(több ne,mert nem egészséges).

Esetleg ha előtte való nap korán lefekszel és sokat alszok,akkor "túl alszod" magad és másnap nem fogsz hamar elaludni.

15/L

2010. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. máj. 19. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:
jó társaság v kávé energiaital
2010. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!