Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi baja van a fülporc piercing...

Mi baja van a fülporc piercingemnek?

Figyelt kérdés

1 honapja csináltattam daith piercinget,és két napja cseréltettem ki karikára a szalonban.


Akkor ugye fájt egy kicsit, de utána semmi baj nem volt.

Reggel láttam, hogy kicsit lehet váladékos, és megijedtem, ezért bebetadinoztam.

Lehet amiatt mert forgattam (óvatosan), hogy szokja... orvosi fém volt benne, most azt hiszem valami más, titán talán?

 Este letisztítottam sós oldattal de olyan mintha be lenne dagadva felül, vagy nen tudom mi lehet.

Na, pont emiatt írok, mit gondoltok és mit tanácsoltok?

Képet linkelek üzenetben, aki kér.



2017. jún. 25. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Daith piercing gyógyulási ideje 3-12 hónap. Ezen idő alatt ajánlott a titán ékszer, napi 3x tisztítás.

Én octenisept oldatot ajánlom rá, de a betadin is megteszi. Ami most benne van, valószínűleg nem titán, hanem bizsu. A bedagadás sok minden lehet. Lehet kialakulóban lévő vadhús, gyulladás, irritáció. Ápold tovább, ha 3-4 hét múlva sem változna, akkor menj vissza a testékszereződhöz. De alapból ilyenkor őt kéne megkeresni. Ő tudja, hogy mit rakott bele.

2017. jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

100% hogy bizsut tett bele, mert azért egy piercingesnek van annyi esze, hogy minőségi ékszert adjon. :)

Titwn vab benne, csak bem voltam biztos hogy a fém neve micsoda, mert azt tudtam, hogy nem ovorsi fém és nem akartam butaságot mondani. :)

De holnap felkeresem mindenképp. :)

2017. jún. 26. 10:36
 3/4 A kérdező kommentje:

Hogy NEM bizsut*

Bocsi, pont a tagadás maradt ki. ^^"

2017. jún. 26. 10:38
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
1 hónap nem sok idő. Szerintem még nem volt eléggé gyógyult a cseréhez. Meg lett kicsit bolygatva, ezért durranhatott be. A titántól semmi baja nem kéne, hogy legyen. A betadinnal nincs tapasztalatom, de az octenisept tuti jó cucc, meg a tengerisós oldat. Ha úgy látod, hogy csúnyább lesz, akkor áztasd a sós oldatba napi 2x5 percig.
2017. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!