Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni hogy beindulj...

Mit tudnék tenni hogy beinduljon a YouTube csatornám?

Figyelt kérdés

Régen tényleg röviden egy fos voltam, de már szerintem fejlődtem valamit.


A YouTube csatornám nevét privátban kérjétek mert nem akarom hogy azt higgyétek hogy itt hirdetem magam. :D


2017. jún. 26. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! :) csinálj mostanában felkapott témában videókat népszerű kihívásokat vagy vlogokat valami izgalmasabb eseményről. A lényeg hogy ne add fel a videozást mert hidd el ha kitartóan csinálod előbb vagy utóbb meg lesz a gyümölcse;)
2017. jún. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D (ment a zöld kéz) Próbálkozok ;)
2017. jún. 26. 00:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont ne vlogokat és kihívásokat csinálj, meg egyéb elcsépelt fajtát, mert azokból már van annyi, mint égen a csillag.


Csinálj valami olyan műfajban videókat, amelyek nem találhatóak meg minden második YouTube videósnál, legalábbis a magyar YouTube-on.


Vannak műfajok, amelyek nem túl elterjedtek a magyar YouTube-on, pl. a rant videózás, vagy ha tudsz zenélni, akkor például csinálhatsz 'covereket', mások számairól feldolgozásokat, timelapse videókat szép tájakról. Nem tudom, hogy milyen műfajban töltesz fel videókat, és hogy milyenben szeretnél elhelyezkedni.


Elküldenéd a csatornádat PM-ben, ha szépen nézek rád? :3

2017. jún. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Simában :D
2017. jún. 26. 01:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi lúzer bohóckodik ott minden baromsággal, hogy kár magad strapálni
2017. jún. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj valami kihívást,vagy tag videót az egyik barátoddal.Én azokat szoktam nézni legszívesebben :D

Egyébként jöhet a link privátban :)

2017. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 2*Sü ***** válasza:

> csinálj mostanában felkapott témában videókat népszerű kihívásokat vagy vlogokat valami izgalmasabb eseményről


Az a gond, hogy mindenki ezt próbálja csinálni. Persze ideiglenes és kisebb sikereket lehet ezzel elérni, de ha ezen az úton jársz, akkor azzal fogsz szembesülni, hogy kevés a fóka és túl sok az eszkimó.


Logikusabb valami olyat kitalálni, amit más nem csinál, de fel lehet kelteni az emberek érdeklődését iránta. Hiszen akkor a tartalmad egyedi, más csatornával nem helyettesíthető lesz. Persze lehet, hogy a témaválasztásod beszűkíti a potenciális feliratkozók számát, de legalább számukra valódi értéket fog képviselni az, amit csinálsz.


Inkább legyen 5 000 feliratkozód, akik meg is nézik a videóidat, várják a következő videót, minthogy legyen 30 000 feliratkozód, akik egyszer valamikor valamiért feliratkoztak ugyan, de igazából le se tojják, hogy mit csinálsz.


~ ~ ~


Illetve kicsit fordítva ülünk a lovon. A normális menete a történéseknek az, hogy az embernek van valami gondolata, van valami tartalma, amit meg akar osztani másokkal. Hogy hány emberrel, az nem fogja túlzottan érdekelni, mert ha kevéssel, akkor is igénye lesz arra, hogy megossza azt a bizonyos tartalmat. Na ehhez keres megfelelő eszközt, ha úgy látja helyesnek, akkor ez az eszköz egy honlap lesz, vagy egy Facebook oldal, vagy egy blog, vagy egy Youtube csatorna.


Mondanivaló → Igény a másokkal való megosztásra (mint cél) → Youtube csatorna (mint eszköz)


Te pont fordítva gondolkodsz. Neked van egy Youtube csatornád, és nem tudod, hogy mit akarsz vele közvetíteni. Neked a csatorna a cél, és a mondanivaló csak egy eszköz. Ez így a legritkább esetben fog hosszútávon működni, te magad fogod megunni.


(A csatorna címét elküldheted privátban, hátha abból több dolog is kiderül.)

2017. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!