Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pull&Bear webshopnál, hogyan...

Pull&Bear webshopnál, hogyan tudok terméket cserélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Négy terméket rendeltem a Pull&Bear oldaláról, megérkezett a csomag, de sajnos az egyik pulcsi nem méret, egyel kisebb kéne belőle. Van lehetőség cserére (exchange) a nyugta szerint, azt írja bővebb infó az oldalon található. Meg is találtam az oldalon az ezzel kapcsolatos infót, de ott az áll, hogy "fizikai" boltban simán visszalehet. Ezzel az a probléma, hogy nagyon messze van tőlem a legközelebbi bolt..


Online visszaküldésről ezt találtam : From home, if you request a return and make a new purchase online. If you choose home delivery for the new purchase, you must pay the shipping costs again.


Most pontosan nem értem, hogy online visszaküldésnél mi a teendő. Kifizetem újra a postaköltséget, jelölöm a nyugtán melyikkel van hiba, visszaküldöm, leírom valahova melyik méret lenne amire cserélem. Eddig sose volt hiba, egy termékkel sem. Valakinek van ezzel tapasztalata...? Előre is köszönöm.



2017. jún. 26. 11:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!