Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A binatexen ha nyerek akkor a...

A binatexen ha nyerek akkor a 90 százalékát hozza a tétnek, ha nem nyerek akkor is hoz 10 százalékot? Én úgy láttam!

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nyersz akkor bukod a tétet,ha nyersz akkor valóban 90%-ot kapod.Itt igazából az nyer és gszdagszik aki üzemelteti ezeket az oldalakat mert neki minden tét után meg van a téted 10%-a.Én most keztem el 40 eurót fizettem a számlámra és először nyertem is már volt is 140 euróm már azon gondolkoztam hogy ki kellene venni,de úgy gondoltam,hogy még nyerni kellene hozzá,és megfordúlt a szerencse mert szépen el vesztettem.Nekem ennyi volt a tanulópénz,nem hiszem,hogy ebből meg lehet élni vagy gazdagodni,szerintem manipulálják hogy több pénzt veszits mint amrnnyit nyerj.Azok a történetek meg amik a neten vannak hogy ebből gazdagodtak meg szerintem csak propagandák.
2017. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném kiprbáltam a binatexen a gyakorlást és minden rossz válasz után 10 dollárnál 1 dollárt kaptam 20-nál 2 dollárt vagyis 10 százalékot
2017. júl. 25. 20:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Olvastam is hogy ennyit hoz a binatex
2017. júl. 25. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
A demonál lehet,de ha élesbe nyitsz számlát akkor ha rossz választ adsz nem kapsz érte semmit.
2017. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És például a demo számlám 1000 dollár és azt feltornázom 1500-ra akkor azt az 500 át átutalják nekem?
2017. júl. 25. 23:30
 6/6 kurty1991 válasza:
A demo szàmlán lehet neked 1 mila is ez csak jatek penz ebõl nemlesz igazi hasznod hacsak nem szeretnèl eles szamlat nyitni
2017. dec. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!