Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az amit soha nem bocsájtasz...

Mi az amit soha nem bocsájtasz meg a szüleidnek? És miért nem?

Figyelt kérdés
:(
2010. máj. 19. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Előfordul nálam, hogy előbújik belőlem a kisördög, és utálom mindkettőjüket, amit tudom nem lenne szabad..!!!

De akkor is! Néha annyira feltudnak húzni egy kis dolog miatt is, hogy ..... :( Eleinte csúnyán visszapofáztam, mindig az kellett, hogy az enyém legyen az utolsó szó!

Ma már úgy látom kezd benőni a fejem lágya - de természetesen most is vannak összetűzések- próbálok nem vissza feleselni, ha pedig mégis ezt tenném, azután nagyon rosszul érzem magam..!!! Hiszen mi lenne velem nélkülük?! Ők azok akik mindig ott állnak mellettem a jóban/rosszban. Szal mindent megtesznek értem. Nagyra kell őket becsülni, de én mindent megbocsájtok a Szüleimnek!!!

Miért, te hogy állsz velük?

16/L.

2010. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

apámnak h alkoholista és tönkre tette a gyerekkoromat és még mindig él


18L


és te?:)

2010. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

00:07

Sajnállak!!! :(( Hogy bírod velük/vele?

16/L

2010. máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
:)) apámmal sehogy megkeseríti az életem utolsó qrvának nevez miközben nem járok el sehova barátaim is alig vannak, mindennek lehord és utál, próbáálom levegőnek nézni semmibe veszem de mikor Anyával beszél így akkor neki esek.többször vert már meg megrángatott most az a mániája h megakarom ölni. szal nehezen de van kire számítani :) Anyukám nagyon rendes szal miatta legalább el kell viselnem
2010. máj. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak nem tudom megbocsátani, hogy úgy nevelt, hogy a szex az egy undorító és tiltott dolog. Emiatt olyan frusztált volt a szexuális életem 30 éves koromig (rányomta a bélyegét), hogy szakemberhez kellett fordulnom. :( Azóta már helyrejöttem, de egy biztos, az én lányom nem ezt fogja tőlem hallani.
2010. máj. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen durva sztorik vannak. :(

Akkor nekem lehet nem is kellene ide írnom.

Nekem eddig csak az volt a bajom, hogy mikor a továbbtanulás előtt álltam, nem az, hogy bíztassanak, hogy igen, menni fog, jelentkezz, hanem minek, inkább menjek dolgozni. Magyarán ne menkek főiskolába, mert hülye vagyok. Nem alaptalanul mondták persze, mert sosem tartoztam az okos emberek közé, de azért egy főiskolán lehet, hogy tudtam volna 'érvényesülni'. Ez az egy, ami most eszembe jutott, tudom, nem nagy dolog, nekem viszont akkor szörnyen esett.

2010. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az hogy a szívbetegségemre magamtól kellet rájönnöm. szóval erről nem mondtak semmit:S
2010. máj. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy miattuk részeg emberek között kellett felnőnöm, mivel mind a ketten alkoholisták. Tönkretették a testvéreimet, és tönkretettek engem is. Számtalanszor láttam és hallottam őket verekedni és veszekedni, az anyám néha fogta magát, és elment valahova. Három kislányt ráhagyott a részeg férjére. Semmi önbizalmat nem neveltek belém, nem próbáltak társasághoz szoktatni, komoly mentális problémákat okozva ezzel. Nem vesznek tudomást arról, hogy milyen rosszul vagyok lelkileg, ha meg mégis, akkor sem kapok tőlük kedves szavakat, állandóan szidnak, hogy már megint bunkó vagyok, mert nem vigyorgok, mint a tejbetök. Sosem díjazzák, ha valamit jól csinálok, csak a rosszat figyelik, gúnyolódnak velem, és ezek után csodálkoznak, ha mogorva vagyok.
2010. máj. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy apukám miatt anyukámat műteni kellet, mert részegen éjszaka végig kergetett minket az utcán, és anyának kiment a bokája és inszalag szakadása lett.
2010. máj. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:00

Rémes gyerekkorod lehetett. Most hány éves vagy? Miért a gyerekek szenvedik el hogy rossz családba pottyannak, milyen jó lenne ha a gyerekek választhatnának családot, és az ilyen szülőket messze elkerülhetnék.

2010. máj. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!