Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor, hol és kivel verekedtél...

Mikor, hol és kivel verekedtél elsőnek életedben? :D

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első barátomat vágtam fejbe egy nehéz könyvvel, úgy hogy megszédült.

Azóta nyugodtabb vizekre eveztem. A mostani férjemhez egyszer vágtam hozzá egy párnát, mert nem akart elvenni feleségül.

2010. máj. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első és remélem utolsó verekedésem története, 3 egyetemista (1 fiú, 2 lány) elment beszélgetni egy átlagos szórakozóhelyre.


23 éves voltam. A barátnőmmel és annak egy barátnőjével (nevezzük Évának) voltunk ott. Évára rányomult egy srác, de neki nem tetszett, szóval megpróbálta lerázni. A srác azonban mérges lett, és ahelyett, hogy elkullogott volna, elkezdte agresszivan markolászni (cicijét, fenekét), a lány hiába próbálta levenni a fiú kezét, a srác lekevert neki egy nagy pofont.


Ekkor odaértem és tettem ami eszembe jutott, behúztam egy nagyot, jobb egyenest. Nem volt tökéletes ütés, a srác pedig hamar zsákmánycélt váltott, és nekem esett.. Az első ütését blokkoltam, a rúgását kontrázva hasbarúgtam (sajna nem sikerült elég erősen), de a 2. ütése bizony betalált, és felszakadt a szemöldököm. Ekkor szétválasztott minket a tömeg.


Magyarország, 2009. Grati.

2010. máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gimis elsős voltam, a koliban egy szobatársammal.

22/L

2010. máj. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a 3 batyammal verekedtem eloszor, aztan folyatodott az oviban majd a suliban. Gyerekkoromban nem az volt a kerdes, hogy kivel verekedtem, hanem, hogy kivel nem verekedtem :))

Aztan lassan lassan kinottem.

33/L

2010. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a bátyámmal valamikor kisgyerekkortól felnőttkorig
2010. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előszőr oviba verekedtem Petikével mert az mondta, hogy nem létezik a mikulásxD
2010. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én viccből verekedtem és egyszer nyertem egyszer kikaptam azóta gyú haverok vagyunk xD ennek kb 5 éve és még az iskolába
2010. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!