Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedtél már valaha?

Verekedtél már valaha?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan lett vége és mi lett a következménye? Hány évesen? Lanyoknak pluszkérdés, ha igen, hajat téptél vagy ütöttél?
2011. júl. 21. 01:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem volt rá sosem okom. Dühből nem verekszem, és még sosem támadtak meg, szóval.. 20n
2011. júl. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%
Verekedtem.Olyan 18éves forma lehettem.Disco-ban voltunk,mikor tánc közben állandóan lökdösött egy lány.Ha arrébb mentem jött utánam.A végén elkezdte rángatni a ruhámat és akkor én is megrángattam.Utána össze ugrottunk.Téptem a háját de nem ütöttem,hanem rugdostam.
2011. júl. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 napietus ***** válasza:
35%

egyszer egy pasi erőszakoskodni akart velem, tökön rúgtam, és állcsúcson vágtam, szóval KO. 17 voltam.


egyébként nem verekedtem, nem is tudok. de lőni igen :D

2011. júl. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
01:37 És szétszedtek, vagy magatoktól álltatok le? :D
2011. júl. 21. 01:40
 5/26 napietus ***** válasza:
42%

ja, volt mégegy. cigógyerek a villamoson el akarta lopni a tárcámat. kapott akkorát ajtó adta a következőt. ez is diákkoromban volt.


egyébként nem vagyok 1 vastag, szemre erős nő, de kézilabdáztam...a pályán történtek gondolom nem tartoznak ide :D

2011. júl. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
10 évesen. a rohadt cigókat bármikor ütném.
2011. júl. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%

10 évesen megtéptem egy roma lányt. Szon kívül még sok fiúval volt konfliktusom. :-D


20L

2011. júl. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
53%
Azon kívül*
2011. júl. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolában kiközösítettek, mert duci voltam. Nem foglalkoztam velük.. így ment ez 6 évig. Aztán már odáig süllyedtek, hogy ellopkodták a cuccaimat, és azt nagyon jól tudtam, hogy nincs pénzünk újat venni. Jött a hajtépés.. tanárok szedtek szét minket. Persze én lettem megbüntetve érte, erősebb voltam és én győztem, és miért bántom a gyengébbet. Bármelyikükkel elbírtam volna, ha akarom, de nem akartam. Azt hiszem tőlük kaptam birkatürelmemet és gúnylepergető hozzáállásomat. Egyszer az is előfordult, hogy egy lányt a hajánál fogva végighúztam a folyosó kövén.. nem szemétkedett velem többet, legalábbis olyan durván nem. Nem szégyellem a történteket, nem volt más választásom, bár már akkor is kissé lealacsonyítónak éreztem, hogy ok nélkül keveredek ilyen helyzetbe, és az ő eszközeikkel kell "harcba szállnom".

Egyszer sikerült olyan pasival összejönnöm, aki pár év múlva megbolondult és elkezdett ütni engem. Egy ideig nem tudtam otthagyni, így önvédelemből én is visszaütöttem (pofon, rúgás, karmolás). Ezt viszont szégyellem.. mármint azt a részét, hogy nem néztem meg jobban, kivel adom össze magam.

Furcsa, mert mélységesen elítélem az erőszakot, és mégis rákényszerített az élet, nem is egy alkalommal.

2011. júl. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
01:37vagyok.A rendezők szétszedtek.
2011. júl. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!