Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tudom mi...

Mit csináljak ha nem tudom mi a helyes?

Figyelt kérdés
13eves vagyok es van egy fiu akivel tobb volt a kapcsolatom mint baratsag mara mar ismet nem beszelunk...mert en meg mindig halaszgatni akartam a kapcsolatott.... Es tobb minden zavarta ot mert hogy en baratilag beszelek tobb fiuval...es volt egy honap amikor az volt hogy nem voltunk joba..es kulon suliba jarunk de amikor megyek haza vagy baratokkal setalni mindig latjuk egymast mert o mindig a foteren van de ott nekem is van dolgom ezert neha muszaj vagyok menni oda...es ahanyszor latom kellenetlenul ereztem magam de szerintem nala is ez volt...es egyszeruen nem tudom hogy ilyenkor mit csinaljak nezzek-e ra vagy nem ugy csinaltam sokszor h mint ha nem latnam ..de ez igy nem jo en it szeretem es el is akarom felejteni hogy ne fajjon ez az egesz mert mindig ra gondolok de nem is szeretnem el felejteni mert annyira jol ereztem magam mindig vele o volt az az eletembe akivel mindig mindent meg tudtam beszelni...es feszen mar nem is vagyunk ismerosok..es en meg nem szeretnek ilyenek dolgok miatt fajdalmat erezni ennyi idosen ...de egyszeruen nemntudok mit csinalni...mert ha meg vissza is tudnam szerezni akkor kesobb lennek igy be fordulva mint most nem szeretnem ha a jegyeimre is menne ez az egesz...de ha nem szerezem vissza akkor igy megyek el mellete es hianyzik...foleg ha massal latnam ...tudom hogy nem felejtrk konnyen csak 1 honapig nem beszeltunk a multkor es minden nap be voltam fordulva ....nem tudom hogy mi lenne a helyes dontes szerintetek?
2017. jún. 30. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Hidd el, semmit nem veszítesz azzal, ha ezeket az érzéseket majd 4-5 év múlva éled át. Ne ezzel foglalkozz most. Örülj, hogy még nem nőttél fel teljesen. Bánni fogod, ha nem élvezed ki az önfeledt gyerekkort. Kár ilyenen rágódni, még nem vagy elég érett hozzá.


L/19

2017. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!