Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez a tanár diák viszony...

Gcsomesz00 kérdése:

Melyik ez a tanár diák viszony film?

Figyelt kérdés

ez egy bizonyos film de csak a történetét tudom.

az elején egy fiatalabb fiú elhívja a tanárát egy koncertre de a tanár ehelyett büntetésből bent kellet délután maradnia a tanárral egy teremben, a büntető teremben, de ott csak a tanár és a diák volt, majd a tanár beindul a fiúra és ezzel ki alakul egy kapcsolat a tanár és a diák közt amiből a későbbiekben egy gyerek lesz és ezért a tanárt elítélik, ezért a diák híres lesz egy időre de amikor fel nő a fiával rossz kapcsolata miatt a fia lelép és új sikeres életet kezd de az apának meg kell őt találni mert nincs pénze befizetni az adót de az apja közben fogadott egy futó fersenyen egy dagi emberre. az apa megtalálja a cukorbeteg "gazdag" fiát de a fia is el fog mindent veszteni de be fog jönni a fogadás mert a maratont megnyeri a dagi ember és így ki fogja tudni fizetni az adót és az annyát is akkor engedik ki kb. Tehát ez nagyjábol a fil egész tőrténete. nem tudom mikor láttam , ez mind amit tudok a filről. kérem a trollokat hogy kerűljenek. köszi :D



2017. júl. 1. 01:57
 1/2 anonim válasza:
Talán az Apa ég! című film,az eleje stimmel :D
2017. júl. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Apa ég
2017. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!