Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vmi nagyon furcsa ropogas...

Vmi nagyon furcsa ropogas szeru hang jon az erdobol, eleg felelmetes, mi lehet az?

Figyelt kérdés

Evek ota itt lakom. Az ut tuloldala erdo de ilyet meg nem hallottam. Hangos, mintha a fak allandoan tornenek. Eloszor azt hittem vmi nagyobb allatcsoport pl ozek. De azok szoktak lenni es nem csapnak ekkora zajt.

Aztan gondoltam lopjak a fat de az sem lehet.

Ilyen puskaropogas szeru eleg suru zaj, de megsem loves. Ijeszto.


2017. júl. 2. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan hol is laksz? Csak mert akkor jobban meg tudnám magyarázni hogy miért lehet az a zaj.
2017. júl. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miert szamit ez? EK Magyarorszag, kis falu.
2017. júl. 3. 05:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Tűz? Szerintem előttem konkrétabb helymegjelölész szerezne
2017. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ettől konkrétabbat pedig nem szívesen írnék le. :)


Igaz, a tűzről meg is feledkeztem, ahhoz is nagyon hasonló volt, néztem egy ideig, mert közvilágítás nincs, szóval a tüzet láttam volna, de az is nagyon furcsa volt, hogy a hang fokozatosan távolodott.

Hát szerintem sosem derül ki, de azért köszi!

2017. júl. 3. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Támadnak az UFO-k! :O
2017. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a személyes adataid kellenének. De te tudod. Így feleslegrs kérdést kiírni.
2017. júl. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én sem születési dátumra gondoltam...


De ez egy pici falu, és most őszintén, miért lenne felesleges kérdést kiírni, mit számít az a történtek szempontjából, ha Bivalyröcsöge, Petőfi utca 23. szám alatt lakom az erdő mellett?

Semmi jelentősége nincs, és nincs arra szükségem, hogy innen vegyen valaki ötletet egy betöréshez, miután tudja, hogy nincs szomszédság és nincs közvilágítás.

Az erdőből kiszűrődő zajok esetében édesmindegy, hogy hol lakom.

2017. júl. 4. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!