Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Furcsa hangot hallok minden...

Furcsa hangot hallok minden éjjel 21:00 és 00-00 között mi lehet? Megpróbálom le írni hogy mit hallok, hasonlit mikor a régi rádiót bekapcsolják és nincs jel ijen sistergő hangot ad.

Figyelt kérdés
Minden éjjel csak egyszer hallom más és más időpontban.A fontos és furcsa tényező ebben az egészben amire én felfigyeltem az hogy az egész faluban hallom, mindenhol ugyan ojan hangerővel kb 2- 3 másodpercig szól aztán elhalgat... Mi lehet ez? Elöre köszi a válaszokat.

2015. júl. 6. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hm.Érdekes.Mások nem hallották?Vannak videók ahol felvették a hangokat de nem sistergéses de voltak idök mikor sok városban nagyon furcsa hangok hallatszottak.de rákeresek neten egy pillanat
2015. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ne találtam semmit de mondom ird be youtubera hogy furcsa hangok és hasonlisd össze.Ha olyasmi volt akkornincs semmiféle paranormalitás ha nem olyasmi akkor valszeg valami gabesz van ott.
2015. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz de én is utána próbaltam járni de nem sok sikerrel kevés ember figyelt fel rá de mikor beszéltem róla néhány nap mulva volt viszajelzés hogy tényleg hallani. Szóval rajtam kívül van meg egy két ember aki halotta de nen tudják ök se hogy mi ez. A youtobe-on lévő furcsa hangok azok inkább zörej és nyikorgás ez nem ez ijen sistergö zugás vagy valami. Videora venni elég nehéz lenne mivel mindig más időpontban hallani...
2015. júl. 7. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!