Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek pént betétre?...

Hogyan kérjek pént betétre? Ês ha pont akkor akar a család nyaralni menni akkor hogy mondjam el hogy problém van? Apávap nem. Nagyon akarom ezt megosztani.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok hat hónapja van meg. Eddig csak egyszer kértem pénzt betêtre. Addig magamnak vettem.6-8 napos a vérzésem tehát kell a bigpack a betêtből. Most van valamennyi a júniusi csomagból de augusztusra bem marad. Amióta megjött nem is olyan jó a kapcsolatunk. Anya azt hiszi hogy csak két napos a mensim... A válaszaitokat köszönöm.

#betét #Tini promblémák
2017. júl. 3. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondd el őszintén anyukádnak és kérd meg vegyen neked! Ebbe semmi ciki és rossz sincs! :)
2017. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Egyszer már kértem rá pénzt. Jobban szeretem ha én veszem mert anya valószínű hogy a többiek előtt adná oda.
2017. júl. 3. 14:11
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

az ilyen kérdéseken mindig megdöbbenek. miért nem evidens egy anyának hogy mindig megvegye a betétet.

miért nem lehet egy anyával megbeszélni hogy több mint egy hétig tart és ezért több kell.

És amióta megjött miért nem jó a kapcsolatotok? mi köze a kettőnek egymáshoz?

2017. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Mit kell szégyenlősködni, meg titkolózni? Ráadásul miért kamuztad azt, hogy csak 2 napig van meg?

Hidd el apud is tuti tudja már, anyud biztosan elmondta, semmi nagy dolog nincsen benne, minden nő menstruál.

2017. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Anyával imàdjuk egymàst csak az van hogy ő ezt màr nem szivesen veszi 4 en vagyunk tesók és egy fiú van 26êves egy làny 25 meg egy màsik làny aki húsz êves. Am... Azt hittem hogy segíteni vagytok itt tisztelet a kivêtelnek.
2017. júl. 3. 16:18
 6/13 anonim ***** válasza:

Szoval az a gond hogy anyukádnak kellemetlen betétet venni..?

Ez fura egy felnőttől.

De a lényeget már igy is leirták.

Amikor kettesbe vagytok akkor mondd neki hogy:már alig van betét lassan kelleni fog de nincs rá pénzed..

2017. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Es miert hiszi hogy csak 2 napos a mensid?
2017. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

400 petéje van egy nőnek. Jó sok év, mire mind elfogy. Nehéz lesz így...

Vagy gondolod, apukád és anyukád semmiz nem tud a női testről?

2017. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyenlősködni, mondd anyudnak ha apud előtt nem szeretnéd.. ráadasul nővéreid vannak... ők is átélték mar ezt.. nem kell úgy gondolni erre mint ha ciki lenne.. természetes dolog.. az meg szintén természetes, hogy 13 évesen ne magadnak vedd meg, arra van ott anyud, nekem annyi idősen még pénzt sem adtak :D
2017. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem már elsőbe oda adták a pénzt hogy vegyek kenyeret. Anyukámnak 34 évesen ki kellet venni a méhét nem menstruáll. Jobb szeretem magamnak venni ilyen vagyok. Nem szeretek róla beszélni mert egyik tini lány sem beszél erről szivesen.
2017. júl. 4. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!