Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jo nemetesek! Tudnatok babysit...

Jo nemetesek! Tudnatok babysittelessel kapcsolatos cselekveseket szavakat mondani nemetul?

Figyelt kérdés

Nemetorszagban elek, es elkezdtem babysittelni amolyan zsebpenz kiegeszitokent. Csak sajna szavakat nem igazan tudok. Magyarul se jut igy hirtelen olyan sok eszembe, persze ha egy magyar gyereket babysittelek, az ugy kozben jon magatol :D Csak igy amiket mond is a kislany, elfelejtem kesobbre. Ilyen kis hiperaktiv, szeret okoskodni, es magyarazni :D

Szoval aki jol tud nemetul, tudnatok nekem ide irni olyanokat amiket egy 3 eves kislany babysittelese alatt elofordulhat? Jatszoteren, jatszoszobaban, udvaron, jatekneveket esetleg, vagy akarmi akarhol ha elofordulhat.. :D Koszi elore is.



2017. júl. 3. 15:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!