Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítenének választani?

Segítenének választani?

Figyelt kérdés
Németországban tanárképzőre készülöm. 4 szakot kell választanom. 1. szakom Angol, 2. szakom Francia, ezek biztosak. Mi legyen a másik kettő? Angollal és Franciával lehet párosítani a: Német nyelvtant és irodalmat, Matematikát, Biológiát, Éneket, Katolikus Hittant, Rajzot, Földrajzot, Történelmet. Melyikek legyenek az a kettő tantárgy, amiket az Angol és a Francia mellé válasszam. Akármelyik kettő lehet. Ígérem mindegyiken elfogom gondolkodni. Még valami, Németországban mindenféle kombináció megengedett, pl.: Angol, Francia, Biológia és Ének. Tudom a tantárgyakat kis betűvel kell írni, csak én így szeretem őket írni.
2017. júl. 3. 17:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Mindegyikből 1-es vagyok- az olyan mint az 5-ös Magyarországon.
2017. júl. 3. 17:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Melyikeket szereted? Melyekből vagy jó? Mert mondjuk hiába választod a matekot úgy, hogy ötös vagy, de utálod.
2017. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amiket felírtam mind szeretem.
2017. júl. 3. 19:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a biológiát és a földrajzot választanám :)
2017. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor már maradnék a német nyelvtan és irodalomnál, esetleg történelem. Ezek jól kapcsolódnak egymáshoz.
2017. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pont azért választanám a földrajzot és a bioszt mert az messzebb áll a nyelvektől.. nem kell hasonlítaniuk szerintem.. a matekot azért nem mondom mert azt én utaltam :D
2017. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az Angol, Francia, Biológia és Földrajzos szakokon elgondolkodom. Persze az Angol, Francia, Német nyelvtanon- irodalmon és a történelmen is elgondolkodom.
2017. júl. 3. 19:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Biosz-föci v.

Biosz-rajz

2017. júl. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezeken is elgondolkodom.
2017. júl. 4. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!