Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Anubisz Házának Rejtélyei-b...

Az Anubisz Házának Rejtélyei-ben hogy csinálták meg hogy magyarul beszélnek benne? Tudnak akkor magyarul vagy mi?

Figyelt kérdés

#lkklkl
2017. júl. 5. 13:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Hát persze, kedves. Az egész univerzumban a magyar volt a világnyelv. Nem tudtad?
2017. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Ezért is szomorú, hogy itt a Gyakorin milyen sok ember ír magyartalanul...
2017. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Akkor Nathalia Ramos magyarul Tud beszélni?
2017. júl. 5. 13:22
 4/32 anonim ***** válasza:
Mivel nem derül ki a kérdésből hogy mi történt, legalább epizódra hivatkozz és utána lehet nézni. De ha ez valamilyen epizód cselekményében jelent meg, nyilván betanulta azt a pár sort.
2017. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem ilyen hang felvételell?
2017. júl. 5. 13:56
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
levettek az eredeti hangot es magyar emberek mondjak a szoveget es osszevagtak, hogy tudnanak mar magyarul is???? ökör.
2017. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire triviális a kérdés (nem gondoltam volna hogy ez kérdés)? A szinkronstúdióban felmondták a magyarra fordított szöveget majd a szájmozgásra vágták és úgy adták le a tévében. Egyik eredeti színész sem beszél magyarul, csak rá van vágva a magyar szinkron hangja.
2017. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Ja
2017. júl. 5. 14:23
 9/32 A kérdező kommentje:
Mert én aszt olvastam tőlük hogy be gyakorolták a szöveget egy oldalon írták esztett
2017. júl. 5. 14:25
 10/32 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mondtam én is. És te is ezt olvastad, tehát már úgy tetted fel a kérdést hogy tudtad mi a válasz rá. Ha valaki egy másik nyelvű szöveget mond, akkor azt a néhány mondatot megtanulja. Ehhez nem kell az adott nyelven beszélnie és lehet azt sem tudja mit mond. Sokszor csak annyi szerepe van a más nyelvű szövegnek hogy misztikussá-egzotikussá tegyék a mondanivalót, hiszen elmond a karakter egy halandzsa mondatot amit nem értelmeznek.
2017. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!