Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Isten megbünteti azt aki nem...

Isten megbünteti azt aki nem viszonozza egy rajongó érzelmeit?

Figyelt kérdés
A párom nagyon odavan értem de én már ő érte nem.Próbáltam neki elmondani többször el is mondtam többször,mondtam neki válljunk el el is mondtam mert már nem érzek semmit iránta de nem akarja felfogni vagy nem is tudom annyira ragaszkodik hozzám hogy őrület és már nem tudom melyik jobb,mellette maradni vagy elhagyni.Az a gond elég lelkiismeretes vagyok,ha magára hagyom azért ha vele maradok azért mert hogy együtt vagyunk de csak ő szeret.Inkább mint barátot szeretem mint szerelmem.Ti mit tennétek ebben a helyzetben?Nem akarok szívtörő lenni de egy embernek magát is kell nézni hogy ő mit érez a másik iránt.Úgy érzem azért élek hogy ő boldog legyen de én nem vagyok boldog.
2017. júl. 5. 21:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért írtam rá azt a jelzőt hogy rajongó mert úgy imád mint egy rajongó.
2017. júl. 5. 21:17
 2/6 anonim ***** válasza:

A főkérdést nem tudom, de szerintem határozottan szakíts. Nem szereted, úgy nem érdemes. Ő meg egy idő után remélhetőleg kigyógyul a rajongásból - ami patologikus egyébként.

Mi a boldogság?

2017. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Boldogság?Rám néz és már boldog hozzászólók és már boldog,az a baj nem tudok mert elvette az igazolványim elszökni se tudnék.
2017. júl. 5. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Általában értettem, hogy szerinted mi a boldogság (fogalma)?

(szerezd vissza az igazolványaid, azért már ne tartson rabságban)

2017. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utálom a rendőrségi ügyeket körülöttem ezért lehet hogy új igazolványokat kell vennem.
2017. júl. 6. 09:26
 6/6 anonim válasza:
Semmiképpen nem bünteti meg Isten az ilyet, mert te nem tehetsz arról, hogy nem vagy belé szerelmes...Ez ersze nem azt jelenti, hogy bunkónak kell vele lenned, de nem tehetsz arról, hogy nem vonzódsz hozzá. És mindenképpen szólj a rendőrségnek, vagy legalább egy közeli rokonnak/barátnak, aki tud segíteni abban, hogy rábeszéld a párodat a válásra! Ne hagyd, hogy elmenjen az életed egy ilyen emberrel, akit nem is szeretsz... remélem tudtam segíteni!😊
2018. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!