Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Számomra nagyon frusztráló és...

Számomra nagyon frusztráló és nyugtalanító dolog ez, tudnátok választ adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy én 1 éve exem miatt felköltöztem Pestre vége lett és el kellett költözzek. Kollegám anyujánál lakom egy szobában elég jó áron, csak az feszélyez, hogy augusztusig szól a bérleti szerződése. Amiért félek, hogy elköltözik egyúttal valószínű lesz, hogy amit melózok, (első munkahely) nagyon szeretem, konkrétan az a munka amit régebben is akartam, plusz van egy párom is, vagyis lett egy új kapcsolatom. Nos visszatérve ha elköltözik akkor lehet nem találok más lakást, avagy szobát és vissza kell költöznöm haza anyumékhoz ezzel együtt a párommal megromlana a kapcsolatom a távolság miatt, plusz a munkám is ugrana amit szeretek. Az a helyzet, hogy nem látom a Nőn hogy nagyon igyekezne lakást vásárolni, mindig elvan a párjával valahol vagy dolgozik nem épp találkozunk de a kapcsolatunk eléggé jó, segítek neki stb. amiben kell. Nagyon aggódom, hogy mégis el akar innen költözni amiből fakadóan nekem is keresnem kell. Bocsánat ha kusza, de kétségbe vagyok esve eléggé. Tudnátok valami választ adni erre a kérdésre ? F/22

2017. júl. 5. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én végigszenvedtem amit írtál, de nincs benne egy darab kérdés sem.


Szedd össze magad! Dobj be egy pálinkát, verd ki, vagy nem tudom, de ha már segítséget akarsz kérni, tedd meg nekünk azt a szívességet, hogy értelmesen írsz.

2017. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan a kérdés, átfogalmazva rövidebbre az az, hogy szerintetek mivel augusztus végéig szól a szerződés és még most sincs mozgás a költözés felé vagyis nem látom hogy igyekezne, lehetséges hogy elfog menni ?
2017. júl. 5. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Koncentrálj a saját dolgodra, ne tedd függővé tőle a lakhatásodat. Keress vmit lakhatást más most!


vagy


Kérdezz rá kerek perec, mit tett eddig, mik a tervei. Ahhoz igazítsd a reakcióidat.


vagy


Költözz össze a pároddal.


és


Mindig legyen B terv.

2017. júl. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre hogy tudna itt bárki érdemben válaszolni? Se téged, se a főbérlődet, se a szándékait nem ismerhetjük. Kérdezd meg őt! 22 éves létedre nem lehetsz ilyen nyámnyila.
2017. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!