Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Lent

Valaki segítene? Lent

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy teljesen át akarok alakulni. Vagyis nem teljesen, de nagyon. Kicsit emos de magabiztos kinézetet akarok. Valaki tudna linkelni ehhez az elképzeléshez képet? Ja és fekete ruhákra váltok. Teljesen fel akarok hagyni az eddigi életemmel. A szobámat is átfestjük és teljesen máshogy fog kinézni. Ehhez is szeretnék ötleteket. Az ilyen narancssárgás-barnás bútorhoz kéne parkettát és falfestéket választanom. Holnap kiselejtezem a gyerekes cuccaimat és kicsit sötétebbre alakítom a kuckómat. Szóval a konkrét kérdés az lenne hogy hogy változzak át, és ahhoz a bútorszínhez mi illik. Ja és van egy sötétbarna zongora is a szobában. Köszi annak aki végigolvasta :) ha érdekel hogy miért akarok ennyire változást akkor privi :)

Ja és tetkó, piercing kizárva mert kicsit félek ezektől xD



2017. júl. 5. 21:56
 1/6 Keresztes Bence ***** válasza:
Szobaszínnek valami sötétkéket vagy sötétszürkét ajánlanék de semmiképp ne legyen barna mert akkor egybeolvad a szoba, parkettának valami sötét fa mintázatút ajánlanék az lehet barna, külsőre pedig vasald a hajad le és fesd feketére hordj fekete cuccokat pl fekete bakancs fekete póló (ha van kedvenc rock bandád akkor az ő pólójukat) csak szerintem nyáron megfogsz sülni de te tudod, privátba írsz miért akarsz változni?
2017. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én most úgy kerültem ide hogy az ,,Alien'' kulcsszavat figyelem... XD



De ha már Alien akkor szerintem maradjunk a fekete, sötétkék/sötétlila színeknél. Ha én emósodnák biztos sötétlilára festeném a szobám (bár az a te bútoraidhoz nem nagyon találna). A narancssárgához a meleg színek mennek (piros, sárga, barna s ezek árnyalatai; vagy pedig a fekete-fehér). Eltudnák képzelni egy szobát narancs-barna bútorokkal, sötétbarna parkettaával (ha már a zongora is olyan színű), s fehér összeposzterezett (esetleg feketével kicsit összefestett pl. mintha fekete véres kezek lennének rajta, vagy csak szimplán összepriccolva néhány helyen, hogy ne legyen olyan egyszerű a fal) fallal.

De persze ez csak az én elképzelésem. :)


Sötét ruhákban ha meleg van tényleg meg fogsz főni (főleg ha a napon állsz).


Feketére festett haj. Sötétszínű körömlakk ha lány vagy.


Más most nem jut eszembe...


Amúgy fiú vagy lány vagy?

S miért akarod ezt? :D

2017. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, ez lemaradt :)

Sok oka van igazából. Annyi röviden hogy bántottak, szakítottunk a barátommal, az osztályom év végén ellenem fordult, a legjobb barátnőm kiköltözött Amerikába és még tudnám sorolni de ennyi szerintem elég

2017. júl. 6. 21:19
 4/6 anonim válasza:
Mèg a vègèn megsajnállak
2017. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Eppaz02 válasza:

1, olyan nincs, hogy "emos" csak emo nagyon utáljuk ha emosoznak minket

2, ez nem valami bútor bolt hogy azt kérdezd mihez mi megy..

3, ha meg akarsz változni ahogy írtad azt ne divatból tedd meg ha emo leszel az nem feltétlenül azt jelenti hogy akkor minden eddigi ruhád b@žđ a kukába vannak olyan emok akik színes ruhákban öltözködnek inkább a lányokra jellemző ez meg persze hogy milyne fajta emo vagy de hordhatsz színes ruhákat mondjuk én is csak feketét hordok..

4, sajnálom hogy a haverjaid ellened fordultak tudom milyen ez velem is elő fordult de nálam a stílus miatt.. képpel sajnos nem tudok szolgálni de ha szeretnél az ilyen dolgokról beszélni nyugodtan írj és segítek

2017. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Neked valami sötét színű fa parketta fog kelleni! Vagy sötétszürke vagy szürke fel vagy sötétkék, DE ne legyen fekete, mert az még ha emo vagy akkor is túl sötét!
2017. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!