Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy fiú azt...

Mit tegyek ha egy fiú azt állítja, hogy miattam él még?

Figyelt kérdés

Egy velem egy idős fiúval beszélgetek aki azt állítja, hogy mielőtt megismert volna öngyilkos akart lenni. Elmondása szerint tetszem neki, mert megmentettem az életét. Én ezt csak ma tudtam meg. Ez elmúlt fél év számára nagyon rossz volt. Depressziós volt. Drogozott is, de már leszokott róla. Azt mondta, hogy ha megkérem rá, akkor lemond a cigiről és az alkoholról is. Elvileg nagyon fontos vagyok neki, mert megmentettem anélkül, hogy tudtam volna róla. Most viszont nem tudom, hogy mit kezdjek a helyzettel. Ha megbántom, akkor meg is ölheti magát.

15/L



2017. júl. 7. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Rossz módszerekkel próbál udvarolni és az érzelmi zsarolást használja. Ha hagyod, akkor előbb-utóbb minden arra fog kilyukadni hogy:

- menj el vele randira, mert megöli magát

- legyél a barátnője vagy megöli magát

- feküdj le vele különben megöli magát


Aki öngyilkossággal fenyegetőzik az csak figyelmet akar. Ha te bármit is akarsz tőle akkor azt ne sajnálatból vagy félelmből tedd, és minél előbb le kell építeni benne azt hogy az életére hivatkozzon veled kapcsolatban.


Amúgy nem vagy felelős senkiért, főleg egy másik gyerek életéért. Ha meg is öli magát az sem a te hibád lenne.

2017. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Koptasd le , zsaroljon bármivel kit érdekel . Nem teszi meg de ha igen az az ő ügye . Senki sem kötelezhető arra hogy idióta maradjon ...
2017. júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Egyet értek az előzőkkel. Koptasd le, a srác zakkant. Csak problémád lehet vele.
2017. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is attól félek, hogy a végén zsarolna.

Lehet, hogy nem vagyok felelős az életéért, de nem bírnám elviselni ha közöm lenne ahhoz, hogy kárt tett magában.

Mindenképp vigyázok vele és megpróbálom úgy lekoptatni, hogy ne nagyon ártsak neki.

Köszönöm a gyors válaszokat és a segítséget.

2017. júl. 7. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt szépen nem lehet elintézni. Szabadulj meg tőle, amíg lehet.

Senkinek sincs joga zsarolni a másikat. Épelméjű ember fel tudja dolgozni, hogy nem kell egy másik embernek. Ha öngyilkos lesz, akkor egyébként is megtette volna.

2017. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha rád ír, ne írj neki vissza
2017. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!