Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellem van a házban?

Szellem van a házban?

Figyelt kérdés
10 percre keltem, mert a széken lévő fülhallgatóm leesett az ágyam mellett lévő székről, nem lógott le, szóval sehogy sem tudott lecsúszni, az ablak bevolt csukva, a szél sem lehetett. Megindultam az ajtó felé, mikor odaértem visszanéztem, és pont azon a széken a a csokipapért elkezdett csúszni, majd azis leesett, elég durván nézett ki. Eléggé megijedtem, majd kinyitottam az ajtót, és egy kaparászást hallottam, ami nem lehettem egér. Kijöttem a nappaliba, aztán visszamentem a szobába. Az ágyon ültem és kattogásokat hallottam. Szerintetek?

2017. júl. 9. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egészen biztos szellem lesz. Legjobb lenne ha elhagynád a házat pár napig.
2017. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elhagyni a házat, csak tegyél ki egy jól látható helyre egy naptárt. Ha a szellem meglátja, hogy 2017-et írunk, sikítva menekül vissza a középkorba. Neked is ezt ajánlom.
2017. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartalak megijeszteni, de a zene nem tetszett azért löktem le, és csak megnéztem, hogy maradt-e még csoki, vmi volt a falon, azt kapartam. Sajnálattal:A szellem. Ui:Szexi vagy meztelen.
2017. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!