Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Bleach mangában Yachiru meghal?

A Bleach mangában Yachiru meghal?

Figyelt kérdés
Miközben Kenpachi harcol egy quincy fiúval Yachiru elveszik, vagyis csak a ruháját találja meg és a 11. osztag tagjai keresik őt. Később megjelenik amikor Kenpachi a bankai-t használja és a végén azt mondja Kenpachi, hogy mindig Yachoru miatt tévedt el és, hogy most ő nincs oda fog találni. Most ugye még él? Vagy tényleg meghalt?

2017. júl. 9. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Bleach vége nagyon zavaros. Látszik, hogy hirtelen akarták befejezni, mert rengeteg szál elvarratlan marad, több harcnak nem is mutatják a kimenetelét és még több az ellentmondás.


Azért kezdtem ezzel, mert ez a pontja is elég értelmetlen a történet végének.

Yachiru nem halt meg. A vége felé kiderül, hogy ő maga Kenpachi kardjának (Zanpakuto) a szelleme.

Yachiru pont akkor tűnik el hosszabb időre, amikor Kenpachi először használja a Shikai-t a kardjával. Legközelebb akkor bukkan fel, mikor Kenpachi használja a Bankai-t. Ekkor jön rá arra is, hogy végig ott volt mellette és végül pont ezért is tűnik el újra, ezúttal véhlegesen. Ez nem azt jelenti, hogy meghalt, csak visszament oda, ahova tartozik, a kardba.


Ha nem siettek volna ennyire, valószínüleg még láthattuk volna őt olyan módon, ahogy Ichigo beszélt Zangetsu-val.

2017. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Így most megnyugodtam, hogy legalább még "életben" van, vagyis kard formájában. Szerintem a Manga sok minden szálat tovább vitt, befejezett, de sokat csak bonyolultabbá tett. Tetszett az animeben, hogy kevés olyan karakter halt meg akit szerettem ( Gin például ) de a Manga tele van jo karakterek halálával amit én nem tettem volna bele. Vagy az utolsó fejezetbe sem szottem volna bele szerelmet. Sokan ellenzik a párosítást.
2017. aug. 13. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!