Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ezek ellen?...

Mit tehetnék ezek ellen? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon önbizalomhiányos és halk, visszafogott lány vagyok. És tetszik valaki aki az erős személyiségű, humoros nyitott lányokat szereti. Meg új iskolába megyek és nem ártana ha átvenném ezeket a tulajdonságokat. Nagyon nagy szükségem lenne a segítségre, mert különben itt is kirekesztenének. Értelmes válaszokat szeretnék, köszönöm. (15L)

2017. júl. 10. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van egy alaptermészete. Ezt megváltoztatni túlzottan nem lehet, és nem célszerű megjátszani magad. Azon a ponton ahol nem tudod tovább játszani a hozzád nem illő karaktert, az egész össze fog omlani és csak nevetség tárgya leszel. Aki egész életében egy adott viselkedést vett fel, nem fogja tudni az ellenkezőjét előadni. Árnyalni lehet és fejlődni is, de kifordulni önmagadból nem (legalábbis hitelesen nem lehet).

Nem véletlen hogy nagyon ritka a homogén közösség, és szinte mindig klikkek alakulnak ki aszerint hogy ki milyen. Más kérdés hogy az iskolások ezt szeretik eltúlozni és gúny tárgyává tenni és kiközösíteni azt aki gazdag/szegény, buta/stréber, szép/csúnya, menő/béna, stb...

2017. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régebben nagyon hangos és erős személyiségű, mondhatni rossz voltam. Csak nem vagyok a szüleimnél és megváltoztam. Ezért vagyok ilyen és szeretnék ezen változtatni.
2017. júl. 10. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!