Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
A családom keresztény. Ezzel nincs semmi baj, csak engem nem kereszteltek meg és ugye pogány vagyok, a szüleim pedig meg akarnak. Azt mondják azért, hogy Isten ne büntessen meg. De én nem hiszek Istenben, de ezt ők nem akarják elfogadni és mindenfélét rám erőszakolnak még akkor is ha szépen és érthetően fejtem ki a véleményemet. Szerintetek, hogy győzhetném meg őket?

2016. jan. 8. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel benne, akkor nem lesz bajod, ha egyszer raszansz kis idot. A csaladod boldog lesz, neked pedig kis idodbe kerul.
2016. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"ezt ők nem akarják elfogadni és mindenfélét rám erőszakolnak"

Nem értek egyet az első válaszolóval.

Ha engedsz, attól csak vérszemet kapnak, és egyre több baromságukat próbálják meg majd rádkényszeríteni. A vallások mémvírusok: a hordozói fertőzni akarnak. Tartsd szem előtt, hogy vallásos emberekre semmilyen módon nem lehet hatni, sem jó szóval, sem érvekkel, semmivel, csak erővel.

Szóval felesleges megpróbálnod meggyőzni őket, egyszerűen jelentsd ki, hogy téged nem fognak megkeresztelni, pont.

2016. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-esnek


Az anti-teizmus vissza köszön belőled ,kedves barátom. ;)


Ha nem hiszel I-tenbe és szimpla vallástalan vagy ,akkor vagy szekuláris ,vagy ateista vagy és nem pedig pogány.

De ki vagyok én ,hogy megmondjam?...


Értesd meg velük ,hogy nem hiszel I-tenbe.

De ha tovább erőszakoskodnak akkor menj bele (evégre egy kis víztől semmi córeszed nem lesz. Nem?) ,vags ne menj bele és hadj szemen kívül őket e témában.


Üdv!

2016. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*vagy
2016. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem a #3 vagyok.


Youtubon keress rá egy bizonyos Hemant Mehta videóira, õ rengeteget foglalkozik ezzel a témakörrel.

2016. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerem ( nem személyesen ).


Láttam már egy-pár videóját.


De ő ateista.

2016. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:


Sorry ,téves. :S


Nem írtam semmit. :'D

2016. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!