Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van köztetek jó rajzoló? (Lent)

Van köztetek jó rajzoló? (Lent)

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézni egy animét, és az egyik karakter nagyon megtetszett. Mármint ahogy kinéz, tetszik a végeredmény :) a karakter neve Johan Liebert, a Monster című animéből. Szeretnék róla egy rajzolt képet de én rajzolni nem nagyon tudok, olyan képet még nem találtam ami rajzolva lenne. Ha valaki esetleg jól tud rajzolni, unalmas pillanataiban nem rajzolná meg nekem? Hatalmas köszönet lenne cserébe

#anime #rajz #rajzolás #szépenkérlek
2017. júl. 10. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Itt az alkalom és a motivációs alap, h megtanulj rajzolni. Kezd J. Liebert portréjának lemásolásával.


Ha animét v képregényt akarsz rajzolni J. Liebert szereplésével v anélkül, magyarul is van nagyon jó kis képregényrajzolásról szóló könyv.


Ne hálálkodj.

2017. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Deviantarton meg az ilyen rajzos helyeken vannak, akik vállalnak rajzolást pénzért. De van róla egy csomó rajz a neten, az nem elég, valami speciálisat akarsz?
2017. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennel egyszerübb kerest soha nem hallottam... Probáld meg te magad lerajzolni, nagyon egyszerü. minel töbször nezed es fogsz cerkát annál jobban megy majd, meglátod.

ha nagyon nem tudsz rajzolni akkor elöbb egy A 4-es papírra nyomtasd ki , majd rakj rá zsírpapírt = sütöpapírt es arra rajzold rá.

Aztán probáld meg ugy lerajzolni magadtol hogy a mobilodra teszel egy ijen kepet es azt nezegetve egy papírra lerajzolod. bal oldalon legyen a mobilos kep es jobb oldaladon egy papír amire lerajzolod. minden reszletet nezegess. Kezdheted a szemeivel, arcával, hajával.

Probálgass minel többet.

Aztán majd emlekezetböl is megtudod rajzolni es kesöbb több arcvonást es testtartást is magadtol megtudsz majd rajzolni.

De ha nagyon akarod akkor lerajzolom neked. Privátba küld el a címedet.

2017. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy olyan képet nem találtál, ami rajzolva lenne? :D Ez egy rajzfilm figura, nem egy élő személy, kizárólag olyan képeket lehet róla találni, amik rajzolva vannak!
2018. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!