Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animés fiúk, lányok! Ti...

Animés fiúk, lányok! Ti milyen mangákat szoktatok venni? Van köztetek gyűjtő, melyik soroztok vannak meg nektek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem rendes fizikai formátumban a Vampire Knight van meg, de személy szerint én úgy gondolom, hogy nem érdemes megvenni, mert remek fordítócsapaptok vannak az interneten, ahonnan le lehet őket tölteni ingyen!!! Egyébként nagyon nem éri meg, mert egyrészt egy mangát ugye gyorsabban el lehet olvasni, mint egy könyvet, ennek ellenében mégis 2000Ft/db. Nekem rengeteg manga le van töltve, ha azokat mind megvettem volna, már rég az utcán koldulnék xD

14/l

2017. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ah igen a magyar manga 2000,de nekem van 3500,4500,3850-es mangám.XD Azért mégis más egyet fizikai formában olvasni.Akkor lehet csak nekem meg még néhányunknak van ilyen hülye szokása XD.Mondjuk valaki köveket valaki meg autókat gyűjt szóval annyira nem érzem magam különcnek XD
2017. febr. 11. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a formátum édesmindegy a tartalom legyen jó, a többi nem számít :DD Első voltam :D
2017. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!