Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok biztonságos Torrent...

Tudtok biztonságos Torrent odalakat mondani?

Figyelt kérdés
Van egy amin vagyok regisztrálva a www.microbit.eu-ra, de szinte nagyon sok olyan dilm van amit nem található az oldalon... Ezért szeretnék egy biztonságos torrent oldalt amit használhatok és "vannak rajta filmek". nCore-t ismerem volt is csak sajnos oda adtam a jelszavát valakinek akinek nem kellet volna, és egyáltalán nem seedelt vissza csak én nem nem győztem folyton csak seedelni vissza.

2017. júl. 11. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem segítünk csalni, oldd meg magad.
2017. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
65%

Biztonságos? Nem akarsz teherbe esni?

A váci kefekötő, és a szegedi csillag!

Ezek elég biztonságosak, és sok felhasználó is van bennük. Bár a moderátorok elég szigorúak, ha feltöltésről van szó, és a rossz hozzászólásokat is keményen díjazzák.

Azonban igen családias a légkör, és megértőek a felhasználók egymással, csak hoznod kell egy szintet...

2017. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nCore-on ha veszel prémium tagságot sms-ben akkor nem kell seedelned egy bizonyos ideig. Én szoktam venni amikor tudok, megéri, és egyáltalán nem drága ahhoz képest hogy mennyi minden van fennt.
2017. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

Aha, már nyomozzuk a címed, és megyünk érted!


Illegális tartalmakhoz való hozzáférést elősegítő oldalt ajánlasz. Te magad most ismerted be, hogy bűncselekmény elkövetésével foglalkozó oldalt pénzelsz, azaz orgazda vagy.


Ráadásul egy mocskos s.fej, akiben még egy nyamvadt betyárbecsület sincs, mert inkább fizetsz, minthogy betartsd a seed szabályokat.


Az oldal pénzt fogad el tőled, mert becstelen vagy.

Miközben mások gépének energiájának kapacitását használják ki, és nem ők maguk adják az ellenszolgáltatást a pénzedért.


Erkölcseitekkel meggyalázzátok még az eredeti szabad információcsere eszméjét is, ami az emberi összefogáson és betyárbecsületen alapul.

2017. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Jaj ez meg mit kap itten? XD

Tán kitiltottak nCorerol? XD

Én bárkinek küldök eStone oldalt. írjatok!

2017. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4/5 Gyere, nyomzod a címem xD Magyarországon nem illegális a kalóz tartalmak birtoklása, sok sikert!
2017. okt. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!