Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Walking Dead...

Szerintetek a Walking Dead régebben (1-5. évad) vagy a mostani 6-7. évad a jobb?

Figyelt kérdés
Szerintem a vègère sokkal rosszabb lett. Itt már csak az emberek harcolnak a zombik alig tűnnek fel. Már egy ideje nem is nèztem de most újra nèzen várom a csodát hogy hátha javítanak rajta.

2017. júl. 11. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Sosem volt zombihentelő sorozat, az csak az alapszituációt adja meg. Horrornak is csak azért sorolható mert zombik vannak benne és az horror-klisé, amúgy csak egy poszt-apokaliptikus dráma lenne.


Nekem inkább az fura hogy Rick-ék minden - a műsorban negatívként beállított - embert és csoportosulást meg akarnak ölni ami nem fér bele az ő status quo-jukba, miközben ők is pont ugyanolyan negatív karakterek akik módszeresen ölik a többi esetleg ártatlan embert.

2017. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az összes nagyon jó.
2017. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem nem ez alapján kéne megítélni. Ez a sorozat soha nem a zombikra fókuszált, mindig az emberek életének bemutatása volt a középpontban.

Véleményem az évadokról:

1.: Nagyon jó (az utolsó részt leszámítva, az nagyon nem jött be.)

2.: Szerintem Az volt a legjobb, kár hogy kilőtték Dale-t és Shane-t mert nagyon jó karakterek voltak.

3.: A kormányzós részek érdekesek voltak úgyhogy az is pipa

4.: Az eleje nekem nagyon nem tetszett, megértem, hogy egy ilyen is előfordulhat de azt szerintem nagyon elnyújtották. A kormányzó második felbukkanása után már nagyon izgalmas volt.

5.: Gareth egy érdekes karakter volt szerintem ennek a kannibál dolognak szentelhettek volna még pár részt, így viszont nem sikerült túl izgalmasra.


6.: Itt sem voltak túl izgalmas történetek. (Úgy értem, hogy az előzőekhez képest.)

7.: Na ez egy kitűnő évad volt. Negan karaktere nagyon jó, az egész sorozatban egyedül Shane-t tartottam jobbnak.


Úgyhogy összefoglalva nem nagyon tudok dönteni. Talán mégis azt mondom, hogy az első 5 évad jobb volt, de ha a 8. tartja a mostani színvonalat akkor lehet, hogy majd megváltozik a véleményem.

2017. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3. vagyok még így utólag eszembe jutott, hogy a 6. évadban tényleg volt értelme elhitetni a nézőkkel 3 részen keresztül, hogy Glenn meghalt hogy aztán 5 résszel később tényleg meghalhasson... Szóval ezért a kretén lépésért egy mínusz az új évadoknak.
2017. aug. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!