Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy héttel ezelött, volt egy...

Egy héttel ezelött, volt egy Fura álmom, Vérfarkas voltam benne! A napokban észre vettem, látom szemüveg nélkül is, hallásom sokal jobb, nem fázok, mostani hidegbe is kimegyek poloba ugy hogy nem is érzem minuszokat! Ez megtörténhet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél az álmod rabja!

Szerintem hülyeség!Már bocs de ezek csak kitalált lények a vérfarkasok!

Nekem is volt már hogy valamikor szemüveg nélkül tisztábban láttam. Ez csomó mindentől lehet!

Ne parázz nem vagy vér legény! :)

2011. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem , amugy kössz választ !
2011. nov. 27. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne izgulj ,mert a vérfarkasok csak kitalált lények ugyanúgy mit a predátor ,alien,piroska meg a beszélő farkas :)

Hogy jobban hallasz jobban látsz annak lehetnek okai,már mint valamikor például félhomályban sokkal rosszabbul lát az ember mint sötétben.Nekem volt olyan napom mikor dolgoztam nagyon sokat (hegesztettem) ,hogy este hat után a t 10 méterre lévő nagybetűs dolgokat homályosan láttam,de akadt mikor jobb is volt a látásom.Én szemüveges vagyok távolra valamikor érzékelhető hogy félévente változik a dioptria ez ember függő.

Mellesleg pólóban sőt kisgatyában néha Én is kiviszem a szemetet ilyen hidegben:)

De ha humornak szántad a dolgot akkor viszont egy kategóriával odébb írtál!

Üdv! És bocs hogy ide írtam vissza!

2011. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
no baj . am nem annak szántam .!
2011. nov. 27. 19:13
 5/5 Stella90 ***** válasza:
és szőrösödsz már? istenem honnan szalajtják ezeket????!!!!négy4!!
2011. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!