Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozhatnék óceánjáró...

Hogyan dolgozhatnék óceánjáró hajón?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék hajón dolgozni, ez már egy régi álmom, és most am is munkanélküli vagyok....nyelveket beszélek, és utanzni szeretnék! Tud valaki segíteni nekem, hogy felkerüljek egy ilyen hajóra? Esetleg tapasztalatok??

Előre is köszi a válaszokat!


2010. máj. 21. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy elmész vendéglátó ipari tanfolyamot végezni, ha nem szeretnél évekig az iskolapadban ülni, akkor tanfolyamot próbálj (pincér, szakács--de e kettő közül is inkább a szakács keresettebb jobban)
2010. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező! Nekem is hasonló elképzeléseim vannak. Szerintem jelentkezz valamelyik társaságnál, hívd fel őket vagy írj e-mail-t. Én egy másik társaságot szúrtam k mit amit ajánlotak neked. Én csak kicsit beszélek németül, de az szerintem kevés.


Én hozzájuk jelentkeztem, de még nem kaptam visszajelést, ígx felhívom őket inkább.

[link]

Ha olvasod a válaszom írj privin.

20/L

2010. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!