Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítségre van szükségem?

Segítségre van szükségem?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, van munkám. De tegnap összevesztem a nevelő apámmal. Emiatt kidobtak otthonról. Most van hol lennem, de albérletbe szeretnék menni. A bérleti díjat meg a rezsit tudnám fizetni. De a 3 havi kaukciót nem tudom letenni.

Aki tud bármi meoldást. Az írjon. Akár magán embert is.



2017. júl. 13. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Személyi kölcsön. magas a kamat, de ha nincs ismerősöd aki kölcsön adna, akkor ez az egyetlen megoldás. (amúgy mi az, hogy 3 havi kaució?? maximum 2 havit szoktak kérni)
2017. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha így nem esne le mi az a személyi kölcsön : provident
2017. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a providentet nem venném fel. Olyan magas a kamata, hogy sokan utána abba a csapdába maradtak. Élni is kell valamiből az albérletben...

Ahol most vagy, ott nem tudsz albérletben lenni? Legalább addig, amíg a kaucióra valót összegyűjtöd.

Esetleg a környéken munkásszálló?

Vagy olyan albérletet keresni, ahol nem kell 3 havi kauciót fizetni....

2017. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!