Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szűzesség elvesztése?

Szűzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
Szüleim és rokonok mindig azt kérdezgetik, hogy mikor lesz már barátom, férjem, gyerekem. Már nem is szeretek találkozni velük mert minden egyes alkalommal megkérdezik és én mindig mondom, hogy még nem akarok. Nem tudom ezen mit nem lehet megérteni. Volt már barátom, de csak csalódtam. Az aki nekem kell szerintem még nem született meg. 18 éves vagyok (lány) antiszociális. A család még ráér. Ebben a világban amúgy is nehéz megtalálni az igazit, (bár ha létezik egyáltalán). Kívülálló vagyok, sose voltak barátaim, mindig is elvoltam nélkülük, a magam világában. A pasik hülyék... csak arra mennek hogy minél több nőt megdugjanak. (Bocsánat a csúnya szóért) de ez az igazság. Nem szűzzel sose jönnék össze, mert a szűzesség a legértékesebb dolog a világon és csak egy embernek lehet adni! Már ott tartunk hogy nagyon gyakran találkozom velük, és nincs kedvem hallgatni a hülyeségeiket. Mit tegyek?
2017. júl. 13. 14:59
 1/4 anonim válasza:
Kicsit egyet értek veled, de a normális pasik nem csak arra hajtanak (és hidd el, létezik még normális). Ha antiszociális vagy, próbáld meg leküzdeni, nekem is ment (és tudom, mondani könnyű,hogy küzd le, mert tesóm is az és ő is folyton azt mondja, persze könnyű azt mondani). Amúgy ismerkedés céljából egyesek jónak tartják a társkeresőket. Remélem, tudtam segíteni.
2017. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kinek baj ha kívülálló vagyok? Nekem nem. Veled van a probléma nem velem.
2017. júl. 13. 20:52
 3/4 Dzseri ***** válasza:

Tehát magadnak való vagy, szeretsz is az lenni, de azt nem szereted ha emiatt b****tatnak :-D. Világos, én is magamnak való vagyok.

A barátokról annyit, hogy nincs szükség sok barátra. Nekem is sincs sok, 1 van, de ő igaz barát. Egyébként akinek sok barátja van, annak valójában egy sincs. Azért, érdemes keresgélni mert tényleg találhatsz igaz barátot.

A párkapcsolatról azt gondolom mai világban 18 évesen a család és férj még bőven ráér, ezt nyugodtan meg lehet nekik mondani. Gondolom meg is szoktad.

Hogy mit mondhatsz a rokonoknak, hogy miért vagy magadnak való az nehéz kérdés. Tudom, hogy tudják a kérdéseket és az okoskodást csűrni-csavarni. Vannak az általános szövegek, hogy nem érdekelnek a pasik, még túl komolytalanok, nem találkoztam még olyannal aki érdekelne stb. de gondolom ezeket is már mind alkalmaztad. Azt hiszem, hogy nincs jó tanács. Esetleg erélyesebb közölhetnéd, hogy megértetted a véleményüket, de a te életed a te dolgod. És utána, ott hagyni őket egy kicsit, nyomatékosítani. De nem tudom, nem ismerem a rokonaidat.



A pasikról írt részt viszont kikérem magamnak, mert vannak rendes pasik, csak meg kell őket találni, és nem szabad feladni. Amit írsz annyiban igaz, hogy a 10en évesek még nagyon éretlenek és lehet nem ott kéne keresgélni, vagy nem őket kéne alapul venni. A pasik is tudnak szerelmesek lenni és tudnak parancsolni a farkuknak.

2017. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerencsére nekem nincsenek ilyen bugyuta rokonaim ,szüleim,nem is baj ha még nem vesztetted el azt csak olyan emberrel szabad akit szeretsz és megbízol benne ennyire egyszerű :D mert hülye pasival tényleg nem szabad foglalkozni aki csak dugni akar még barátilag sem csak kihasznál aztán eldob mint egy elhasznált papucsot 17f.
2018. aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!