Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok chatboxot betenni...

Hogyan tudok chatboxot betenni/szerkeszteni a g-portálon?

Figyelt kérdés
Most tanulgatom, mit hogyan kell szerkeszteni itt, de ezt nem tudom. Valaki segítsen kérlek!

#szerkesztés #chat #G-Portál #XChat #beillesztés egyedi chat #chat box
2017. júl. 16. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Betenni? A g-portal az egy előre megírt sablon. Szerintem sehogy.
2017. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom-tudom. 3 éves kérdés, de 10 éve is lehetett. Most is lehet. Készítesz egy egyszerű modult, majd a szerkesztőjében rámész, hogy forráskód. Ugyan úgy, ahova a css-t, scriptet, stb-t lehet írni. Majd a cbox kódot belemásolod és elmented.

Első válaszoló. Igen, előre megírt alap sablon. Amin MINDEN személyre szabható, minden kódot ismer. Még hogy sehogy. Az ilyenek tanácsai miatt pártolnak el sokan. Nagyon is SOK mindent lehet egy GP oldallal kezdeni, ha van egy minimális kódismereted.

CSS, Script, Plugin, minden működik a GP-n. Egyáltalán honnan jött az ötlet, hogy nem ismeri? Ott van pl. a mostani top1 animés oldal. www.link-univerzum.gportal.hu Na abba szerintem minden játszik. Ha sima .hu végződés lenne meg nem mondanám, hogy gportal.

2021. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!