Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék létrehozni egy...

Szeretnék létrehozni egy állatos témájú instagram fiókot. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon tetszenek az ilyen állatos instagram fiókok, és úgy döntöttem, szeretném én is megmutatni az embereknek a cicusom :) Viszont nem vagyok valami nagy instás, és nem tudom, hogyan kezdjek neki :D Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban, normális hangvételű válaszokat várok rájuk. Előre is köszönöm :)


1. Milyen felhasználónevet célszerű választani?

2. Miket érdemes és/vagy szükséges leírni a kiskedvencről a leírásban?

3. Milyen hashtageket érdemes használni macskás profilnál?

4. Hogyan lehet szép, jó minőségű képeket csinálni telefonnal? (elég jó a kamerám, de ha tudtok valami pluszt, ne kíméljetek)

5. Hogyan lehet lájkot szerezni könnyen? Nem célom a több ezer lájk, viszont azért egy 50+ kellemes látvány lenne :D

6. Hogyan gyűjthetek követőket? Ebből sem igazán célom a többezer, inkább itt is csak az 50+

7. Szoktam látni, hogy néhányan úgy írnak a kép alatti leírás szekcióba, mintha maga a macska gondolatai lennének leírva. Melyik jobb? Ez vagy inkább az, hogyha a saját gondolataimat írom oda hozzá? :)


Remélem, nem túl hosszú :) Elnézést, ha rossz kategóriába tettem. És előre is köszönöm a válaszokat :)



2017. júl. 17. 21:31
 1/1 anonim válasza:
Elsonek a felhasznalo neved az legyen a macskadnak a neve, a leirasban lehet a fajtaja, esetleg ha tudod mikor szuletett azt is odairhatod, es persze hogy ki a gazdaja. A hashtagek lehetnek a fajtajara utaloak macska, cica, cat, es esetleg hogy mit erez kozben. A kepekben en se vagyok nagyon otthon, ugyhogy bocsi abban nem tudok segiteni. Lajkokat es kovetoket ugy szerezhetsz hogy kovetsz embereket akik esetleg visszakovetnek es lajkoljatok egymas bejegyzeseit. A leirasba szerintem erdemesebb ugy irni mintha te lennel a macska. Sok szerencset hozza!
2017. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!