Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten hol tudnám valamily...

Budapesten hol tudnám valamilyen magas helyről megnézni a naplementét?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. Normafára, csak ha oda elmegyek, akkor a sok fától nem látom a várost :D a Citadellához nem szeretnék, valami olyasmi kellene ahová megy bkv járat, mert a térdem sajnos még épp fáj...de nem ez a lényeg, hanem olyan helet szeretnék, ahonan az egész város látható, és gyönyőrűséges lesz majd 20:00 óra körül az égbolt :)
2017. júl. 18. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehát a János-hegyi kilátóba nem mész fel. Kár.

De a Normafánál vannak helyek, ahol a fák nem zavarják a kilátást. A lángosos közelében vannak ilyenek (a buszvégállomásnál)

2017. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a látvány a Bazilika kilátójából, lift van.

[link]

2017. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
voltam fennt a kilátónál, csak az 20:00-ig van nyitva én meg szeretnék tovább is maradni :(
2017. júl. 18. 13:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen kint szeretnék lenni, hogy le tudjak csücsülni a fűbe vagy egy padra :)
2017. júl. 18. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát magaslat kell neked fűvel és jó kilátással az egész városra, de a János-hegy és környéke kiesik. Én fából szeretnék vaskarikát készíteni, lehetséges?
2017. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, előző, a technika még nem tart ott, egyelőre csak betonból talpfát tudunk készíteni.
2017. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!