Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogok még nőni? 165cm/L/13

Fogok még nőni? 165cm/L/13

Figyelt kérdés
Remélem nem anyára fogok magasság szempontjából hasonlítani, mert ő 164 cm és ebből adódóan már most nagyobb vagyok nála. Anyai ágról a mamám 155 cm lehetett nagyjából, viszont anya ikertesója 167 cm és az apukájuk, tehát az anyai ági nagypapám 180 cm. Apa 182 cm, papa 185, nagybátyám apai ágról 186 cm, nagynéném pedig 170 cm, viszont az apai mamám is csak 165 cm.

2017. júl. 7. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értem,akarsz nőlni vagy nem? :D

Egyébként meg természetesen még fogsz.Az ember 24 éves koráig fejlődik.Az ifjúkor 17-24 év közötti szakaszában befejeződik a növekedés.

2017. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg most a tippeléshez, hogy ki hány cm, hanem hogy ki hány éves koráig nőtt. (Főleg a nők.) Meg hogy te mennyire vagy fejlett, nőies, azaz mennyire vagy növésben.
2017. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A csontok növekedése a lányoknál akkor áll le, amikor megindul az első vérzés.

Utána még pár cm-t lehet nőni, pl. terhesség alatt is.

2017. júl. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez hülyeség, mert nekem 11 évesen jött meg és azóta 10 cm-t simán nőtem
2017. júl. 8. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!