Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki mesél nekem a nemzetköz...

Olvasókukac kérdése:

Valaki mesél nekem a nemzetközi kommunikáció szakról?

Figyelt kérdés

Mik kellenek a felvételihez?

Milyen emelt érettségiket érdemes csinálni?

Nagyon kemény?

Milyen mesterképzések előtt jó?



2017. júl. 18. 17:25
 1/3 anonim válasza:

"Mik kellenek felvételihez?" Felvi.hu-n mindent megtalálsz



"Milyen emelt érettségiket érdemes csinálni?" Amelyikkel a legmagasabb %-ot tudod elérni, hogy biztosan meglegyen a pontod. Nem viccelek, nemzetközi tanulmányokra nem kell semmilyen konkrét tárgy középsuliból.



"Nagyon kemény?" Egyáltalán nem az. Átlalában a társadalomtudományi karokhoz tartozó szakokra jellemző hogy könnyebbek más szakoknál.



"Milyen mesterképzések előtt jó?" A felvinek van egy egész jó mesterszak kereső rendszere amin meg tudod ezt nézni.



Egy tanács: ne azért menj erre a szakra mert "jól hangzik". Megnézted, hogy milyen munkakörökben tudnál elhelyezkedni ezzel a szakkal? Azt ajánlom válassz egy praktikusabb szakot alapképzésnek, onnan pedig ha ez szíved minden vágya akkor el tudsz menni akármelyik mesterszakra amire nemzetközi tanulmányokról mehetnél, fordítva ez nem igaz. Pl.: nemzetközi gazdaságtanról el tudsz menni akármelyik nemzetközi tanulmányos mesterre, de nemzetközi tanulmányokkal nem tudsz elmenni gazdaságis mesterképzésekre.

2017. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1: Nemzetközi tanulmányokról Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás mesterre átmehet, ha 30 kreditet pótol.
2017. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tolmácsképzésre mennék utána, és mivel az mesterképzés úgy gondoltam jó lenne alapképzésnek.

2017. júl. 18. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!