Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetek amcsiba vizimentő?

Hogy lehetek amcsiba vizimentő?

Figyelt kérdés
Egy ideje érdekel ez a téma...régebben tűtoltó akartam lenni de most nagyon megtetszett a vizimentő...hogy miért amcsiba gondolkodom? Azért mert itthon nem olyan mint kinn,itt évente 1-2 van olyan hogy kihozza a vizimentő amcsiba meg szezonba van hogy heti 2-szer is...hallodtam olyat hogy katonaságnal kell először és onnan de olyanrol is hallodtam hogy elèg az itthon igazolvany hogy vizimentő vagyok mert itthon is jo kèpzés vam..ugy meg lehet csinalni mert nem szeretnèk par evet se a katonaságnál hanem mar vizimentő ként szeretnèk kezdeni....lehet olyat hogy megcsinálom itthon az igazolvanyt kint meg mar rogton vizimento vagyok?....Kérek mindenkit hogy ne hülyeséget irjon mert fontos lenne számomra....köszönom mindenkinek előre is a válaszát

#Amerika #vízimentő #Amerikai vízimentő
2017. júl. 20. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Első lépés: tanulj meg magyarul.

Második: Nem te hozod a szabályokat.

Harmadik: Hogyan telepednél le kint?

Negyedik: Melyik országról van szó?

Tudsz úszni?

Ötödik: Milyen nyelveket tudsz olyan szinten, hogy kommunikálni is tudsz vészhelyzetben?

Hatodik: Hogyan érintene, amikor már csak egy halott gyerekkel jutsz ki a partra?

2017. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Tudok magyarul

2. Nem vettem észre hogy én hozom a szabályokat

3. Kitelepedni? Ugy hogy eloszor a tényleges szakmammal megkeresem a pénzt és utána kiköltözök , tudok uszni sőt regen verseny szerüen usztam

4. Most csináltam meg az alpfoku nyelvvizsgat First Class minősitéssel szoval igen tudok

5. Mint mondtam régebben tűzoltó akartam lenni és ott is ugyan az van szoval nem lenne lelki problémám egyszer lattam egy boncolást is.

2017. júl. 20. 18:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Es Amerikarol van szo....USA
2017. júl. 20. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!