Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha felnőttként kezdem a...

Ha felnőttként kezdem a színészkedést amcsiba még lehetek híres?

Figyelt kérdés

Jól színészkedek, és ha gimit elvégeztem kimegyek amcsiba(lehetőleg LA-be)és ott akarom megpróbálni a színészkedeést. Lehetséges hogy befutok vagy nem?

13/l


2013. aug. 15. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszintén?? Nem igazán.. Iszonyú tehetségesnek kéne lenned hogy sikeres legyél.. Igazi született tehetségnek. Ha az lennél akkor már most kiderülne az iskolai előadásokon például


Voltam kint pár hónapot Hollywoodban, és láttam hogy nap mint nap kilométeres sorok állnak a stúdiók előtt olyan emberekkel akik mind színészek, énekesek, sztárok akarnak lenni. Nekik veled szemben hatalmas előnyük van. Született amerikaiak.. De még így is 1 a millióhoz hogy valaki híres lesz..


Amúgy meg nagyon sok Magyarországon befutott színész sem ért el amerikai sikereket.


Neked előbb Magyarországon kéne bizonyítanod.. Ez könnyebben járható út.

2013. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aztán zöldkártyát honnan szerzel?
2013. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

igen és nem

soha nem mond hogy soha

de nincs rá sok esély már csak az akcentusod miatt sem

csak itt gyakorin több tucat ilyen kérdés van

ha tényleg nagyon jó vagy ösztöndíjjal kimehetsz egy ottani színészsuliba vagy ha van több tízmilliótok tandíjra és ha már ott vagy akkor jobban átlátod a lehetőségeket

de én akkor is azt tanácsolnám hogy ne erre tedd az egész jövődet mert azt szinte miztos hogy nem te leszel a következő julia roberts

2013. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!