Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék tartani egy házibuli...

Szeretnék tartani egy házibulit úgy hogy a szüleim nem tudnak róla. Hogyan csináljam? üdv: egy 14 éves lány

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem túl jó ötlet, inkább szólj (sokkal kínosabb amikor a szomszéd szól pl. utólag) nekik legfeljebb a részleteket ne áruld el.
2010. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt, ha megléped, jövő héten itt fogsz sírni, hogy "mit tegyek a szüleim nem bíznak bennem, pedig jól tanulok" :)

Mond el nekik, hogy hogyan képzeled, fiúk természetesen nem lesznek, ilyesmi.

2010. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jó úton indulsz afelé, hogy olyan kis csitrivé válj (a csitri egyébként nem csúnya szó, sokáig én is azt hittem, hogy az, de nem) mint azok a lányok, akik kinn éjszakáznak, és legtöbbször k.urvának titulálják őket. jó azért még ott nem tartunk, de tényleg ne állj neki hazudozni a szüleidnek, különben egy kilátástalan, sz*r kamaszkor vár rád. és ezt teljesen jó szándékból mondom. egyébként biztos vagyok benn, hogy a szüleid meg fogják engedni, hacsak nem hányjátok össze a házat, és azt tényleg ne csináljátok!
2010. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!