Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves srác vagyok, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves srác vagyok, de még nem csókolóztam. Most kialakulóban van egy kapcsolat. Honnan tudhatom hogy meg akar csókolni egy lány? Adnátok pár tippet hogy csináljam, hogy ne égessem le magam a csaj előtt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érezni fogod fogod te azt amikor ott az idő :)
2011. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne várd az alkalmat, csináld.
2011. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) Bár én 15 vagyok de mind1 xD Jön az magától nem kell félni közbe simogasda csajt és vigyázz a fogösszekoccanásra..:D
2011. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Csaba9393 ***** válasza:
Nem kell aggódni baj nem lesz szóval hajrá
2011. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

legyél férfi, te csókold meg őt! felé hajolsz, ha nem húzódik el, szemedbe néz vagy az ajkadra akkor csókolj! nem fogod beégetni magad. közhely, de jön magától. szurkolok!

16/L (csókolóztam már)

2011. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem éppen ma volt az első (13XD) és a csaj valami tündérke. olyan finoman és édesen csókolt hogy sosem akartam elengedni. Egyszerűen szeressétek egymást és menni fog nem fog elhúzódni, ha látja rajtad hogy szereted.
2011. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Honnan tudhatom hogy meg akar csókolni egy lány?"


Itt vesztetted el a ügyet ...

Neked kell megcsókolni. Ő nem fog akarni megcsókolni, ő azt fogja akarni, hogy Te megcsókold. Amíg ennyire nem vagy férfi, addig nem fog menni ....

2011. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megcsókolhat ő is, de miért várnál erre?

Ha már egy ideje ismeritek egymást, búcsúzáskor megcsókolhatod - ha úgy érzed, szeretné.


Hogy hogyan kell, egészen részletesen leírtuk már itt. Keresd vissza!

2011. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!