Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a kínai éttermek...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Igaz az, hogy a kínai éttermekben nem mossák meg a zöldséget főzés előtt, és úgy dolgozzák bele az ételekbe?

Figyelt kérdés

Olyan írjon aki ott dolgozik, vagy dolgozott.

Köszi a válaszokat!



2017. júl. 22. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2017. júl. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. júl. 23. 07:03
 3/7 A kérdező kommentje:

Megnyugtattál, mert én úgy hallottam, hogy a TV-paprikát, a cukkinit, amit vákuum-fóliázva vesznek nem mossák meg és a vöröshagymát a répát sem.

Természetesen a brokkolit és a bébirépát a borsót és a babot fagyasztva tárolják.

2017. júl. 23. 07:06
 4/7 anonim ***** válasza:
És ha igaz akkor mi van? Megfőzik...
2017. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megfőzik? Te sem mosod meg alaposan a zöldségeket fogyasztás előtt? Te is a permezett zöldséget és gyümölcsöt eszed?
2017. nov. 18. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd. Tudom hogy van az a tévhit a kínai vendéglőkkel kapcsolatban hogy koszosak, de gondolj bele: rájuk is érvényesek ugyanazok az előírások mint akármelyik étteremre. Szerinted megkockáztatják hogy egy ilyen piti dolog miatt bezárják, meg elég súlyos összegre megbüntessék őket?
2017. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy én sem mosom meg, sőt azt sem állítottam, hogy ők nem mossák meg, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ha tegyük fel nem mosnák meg akkor sem lenne semmi bajod, amennyiben főtten fogyasztod.


Amúgy meg igaza van az utolsónak őket is ugyanúgy ellenőrzik a magyar hatóságok mint bármelyik más éttermet.

2017. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!