Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen a győri Feng Shui...

Milyen a győri Feng Shui kínai étterem?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy egyáltalán működik e még?! Ha igen,akkor: hogyan van a nyitva tartása és,milyenek az ételek és a hely minősége? Érdemes betérni,vagy sem? Milyen árak vannak? Tapasztalatok? Előre is köszi :)

2014. szept. 10. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már 26 éve élek győrben, amióta megszülettem! :)

De sosem láttam azt, hogy oda valaki is be vagy ki ment volna. Pedig sokszor szoktam arra járni. Ki írás nincs a nyitvatartásról és nyitva, zárva tábla sincs.

Édesapám azt mondta nekem, hogy az egy pénzmosóhely csak. A maffia működteti.

Szóval, nem ajánlatos bemenni!


Ha kínait akarsz enni akkor a győri nemzeti színház mögött van a Fei Fei Kínai ételbár.

Ott nagyon jól főznek, friss alapanyagokból és nagyon finomat. Sokat adnak kevés pénzért.

Kedvencem a Fokhagymás rák.

[link] Bár ez már egy 2012-es étlap, de a kínálat és az árak nem nagyon változtak.


Jó hely még az Asia kajálda az Árkádban is.

Bár ott a kaja nem olyan friss és finom mint a Fei Fei-nél, olyan kínai büfés, szóval, ha későn mész akkor már egy ideje a kaja abban a maszóban áll amiben ezek a kaják szoktak. A tészta jó barna a felszívott szójaszósztól. Persze ez csak arra vonatkozik, ha a nap végén mész oda, amikor már nem nagyon készül frissen az étel.

De ha friss akkor ott is finom, de kevesebbet adnak.

Itt a kedvencem az Alga saláta.


Aztán még van az Árkád mellett a nagy Interspar. Annak a végén, van a Liu's Cooking. Ott még nem jártam, mert nagyon nagyon drága. De ott nem ilyen gyorséttermi kajákat adnak, hanem rendes kínai kaját.


Kb. ennyi! :)

Remélem tudtam segíteni!


Egy 26 éves győri kínai kaját szerető lány. :)

2014. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat! Hát az igaz,hogy még se én se az ismerőseim,sőt szerintem még senki sem látott kijönni/bemenni embert. A másik két étteremben még nem voltam,viszont mindegyikről hallottam! Ideje lesz kipróbálni valamelyiket! :)
2014. szept. 10. 22:39
 3/4 anonim válasza:
Működik. Legalább egy tucat kínai étteremben megfordultam, de ki merem jelenteni, hogy messze a legfinomabbat itt ettem! Semmivel sem drágább egy átlagos középkategóriás étteremnél, de az étel kárpótol. A gyorséttermeket nem lehet ide venni (Árkád, Plaza, FeiFei), ott általában kész ételt kapsz. A McDonalds sem hasonlítható össze a Pálffyval... Nyugodtan menj oda, nem fogod megbánni! :)
2014. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És esetleg tudod is a nyitva tartását? Egyébként hol kell bemenni,a fő ajtón? Csak mert ott még nem láttam bemenni senkit sem. :)
2014. okt. 21. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!