Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jár valaki innen Waldorf gimibe?

Jár valaki innen Waldorf gimibe?

Figyelt kérdés
A tesóim mind waldorfosok ( csak általánosba) és én is nagyon szeretnék az lenni. Milyenek ott a felvételik, mennyire nebéz bekerülni? Milyen a koli? ( oda akarok menni, mivel az én városomban nincs ggimi. Leginkább Szegedire, Óbudaira, és az Újpestire lennék kíváncsi, de miskolci ia jöhet pl. Előre is köszi.

2017. júl. 22. 18:47
 1/3 anonim válasza:
78%
Szia. Én az Óbudaiban járok első óta. Nagyon szeretem. Bár nem jártam soha "általános" suliba mégis sokkal jobb szerintem. A koli nem tudom milyen de az egyik osztálytársam kolis és nem panaszkodik.:) A felvételi egyáltalán nem nehéz. Az utolsó évi eredményeidet nézik meg és egy személyes beszélgetésre behívnak. Ennyi. Az nagyon fontos szempont hogy öszintének és szerénynek kell lenni. Remélem segítettem valamennyit!;))
2017. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Húha, ezek szerint tényleg nem kell waldorf általánosba járni ahhoz, hogy felvegyenek :O Csak mert mindenki mond mindenfélét. Most örülök! :'D

És az is tök jó, hogy csak az utolsó évet nézik! A személyes elbeszélgetésről én is hallottam... Gondolom nem olyan vészes.

Köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél :)

2017. aug. 21. 10:13
 3/3 anonim válasza:
Hát igen. Nem vészes a felvételi viszont ha az első 8 évben nem voltak jó tanáraid akkor az első 2 év elég durva. Ezt nem elilyesztésből monfom csak tapasztaltam.:) Örülök hogy segítettem:P
2017. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!