Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki eltudná nekem magyarázn...

Valaki eltudná nekem magyarázni (minecraft ügy)?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Igazándiból nem szoktam sokat minecraftozni, viszont a "My pet" nevezetű plugin vagy mi, nagyon megfogott, és nagyon szeretném kipróbálni. Viszont hiába néztem róla videókat, nem találtam olyat, amit tudnék használni (mert régieket néztem és nem találtam azokat a mappákat, ami a videókban is szerepel) Szóval a kérésem/kérdésem az lenne, hogy írjátok le nekem, hogy hogyan is tudnám a my pet plugint használni, hogyan tudnám elindítani, és játszani vele(mármint, hogyan tegyem bele a játékba) Ne haragudjatok, ha valami baromságot írtam, kérlek, aki tud segítsen! Előre is köszönöm mindenkinek!

2017. júl. 23. 15:42
 1/2 anonim válasza:
52%
A MyPet egy plugin ahogy azt te is leírtad, egy plugint egy szerverbe lehet berakni, nem kliensbe vagy bérelsz szervert és berakod vagy keresel szervert amibe benne van vagy, keresel egy modot ami hasonló.
2017. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 1-es válaszoló ! (ment a zöld kéz) sikerült csináljak egy külön szervert, most már értem, már csak a plugint kell belerakjam nagyon köszi! :)
2017. júl. 23. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!