Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék csinálni egy minecra...

Fazakasmate kérdése:

Szeretnék csinálni egy minecraft szervert (bukkit) ubuntu-n de hába van meg az ssh-openserver, végig néztem vagy 40 youtube vidót de csak localon lesz elérhető, valaki el tudja nekem magyarázni?

Figyelt kérdés
(offline lenne hogy crackelt minecrafttal is jöhessenek, lehetöleg hamachi nélkül)

2013. szept. 26. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Port forwarding meg volt?
2013. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megvolt az volt szinte minden vidó elején.
2013. szept. 26. 18:06
 3/8 anonim válasza:

offline, tehát server.propertiesben van olyan hogy "online-mod=true" a "true"-t írd át "false"-ra

a hamachi nélkülit meg úgy kell hogy routeren megosztod az interneted

2013. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én tudok segiteni! Jelölj be skypeon és segítek! Nevem: bilikandre
2013. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Több indokból sem szeretem a skypot, de a routerig eljutottam meg addig is hogy van valami a /etc/hosts.allow, hosts.deny ahol meg lehet adi hogy milyen portok legyenek hostolva de hiába adom meg a public ip-t a haveromnak de neki can't reach server. Ez valakinek sikerült eggyáltalál?
2013. szept. 28. 09:41
 6/8 anonim válasza:
Hát akkor így nem tudok segíteni! Bocsi
2013. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aki nem tud programozni az ne linuxozzon. Maradj a windowsnál. Hajrá 10 évesek :D
2013. szept. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
15 és mindegy, de lehet hogy azért nem megy mert 2 routerem van? Mindegy megpróbálom hátha ott isbe lehet valamit állítani.
2013. szept. 30. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!