Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A S. H. I. E. L. D. ügynökei...

A S. H. I. E. L. D. ügynökei 4. évad mikor lesz magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezt a sorozatot, de nem tudom mikor lesz magyar szinkronnal vagy egyáltalán a TV-ben mikor adják/fogják adni (nem feltétlenül a 4.évad részeit) és melyik csatornán? Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. júl. 23. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem tervezik.
2017. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

De tervezik és lesz is miután lement az Embertelenek. :)

November 20. és 26. között startol valamelyik Viasaton. :D

2017. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez komoly? Tényleg tervezik? Mert imádom a sorozatot de úgy tudtam, hogy nem lesz leszinkronizálva..
2017. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
UUU dejó! Köszönöm szépen az infokat! :)
2017. aug. 31. 10:36
 5/8 anonim válasza:
Én írtam a viasatnak és azt mondták, hogy nem lesz leszinkronizálva... :(
2017. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Lesz szinkronizálva és a Viasaton fog menni az Embertelenek után. És az 5. lesz az utolsó évad, mert nem hoz elég bevételt. De az 5. évad majd 2018 :)) .
2017. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kis Robin válasza:
NEM, nem tervezik a feliratot legalább is a viasatnál biztosan nem. de arra van esély hogy más le fogja de arra még sokat kell várni. illetve az hogy az 5. évad az utolsó az is egy hülyeség mert ezt még a marvelnél se tudják.. előbb kiadják megnézik milyen lesz és meglátják folytatják-e... nem tudom az előttem szóló honnan szedi az infót mert még a marvelnél is jobban tudja
2017. nov. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kis Robin válasza:
jah és az 5 évad nem 2018 hanem 2017 mégpedig december 2 dupla résszel...
2017. nov. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!