Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=FUQhNGEu2KA Ezt a videót mondják az egyik legijesztőbbnek. Én dél környékén láttam , és nem is ijedtem meg nagyon. Este nézni nem ajánlom!

2017. júl. 23. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Franc tudja, ennél ijesztőbbek is vannak a neten.
2017. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Láttam már ennél ijesztőbbet.
2017. júl. 23. 21:01
 3/5 Clay Morrow ***** válasza:

Francokat, most nézte meg, sötétben full screen-ben és semmi, tuti nem ez a legijesztőbb.

És mi számít ijesztőnek? Amitől elborzadsz ? Vagy nagyon megijedsz? Mert az utóbbit könnyű elérni, egy jó hangos csúnya jumpscare és meg van oldva. Az előbbit nehezebb, láttam én már valódi ennél sokkal ijesztőbb és rosszabb videókat. (és persze, hogy nem youtube-n)

2017. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jaaaj én imadom a Short horror filmeket! :D
2017. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt a képet a végén mikor a lény leoltotta lámpát sokszor láttam de nem tudtam miből van :D
2017. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!