Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felvennének? (többi lent)

Felvennének? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha a zenével szeretnék tovább foglalkozni és szeretnék egy konziba menni oda úgy is felvesznek ha csak keveset jártam zenesuliba? Vagy esélytelen?

2017. júl. 23. 23:54
 1/5 anonim válasza:
Egy konzis felvételinél nem az a döntő, hogy hány évig tanultál zenesuliban, hanem a hangszeres tudásod a lényeg (amennyiben zongorával és nem zeneelmélettel, zenetörténettel stb. akarsz foglalkozni). Nyilván okozhat némi hátrányt, mert sokat számíthat akár 1-2 év is, de ha van hozzá tehetséged és kitartásod, akkor valószínűleg le tudod ezt küzdeni. Viszont javaslom, hogy mindenképp kérd ki egy szaktanár véleményét, mert ennyiből nem lehet tutira megítélni, hogy alkalmas vagy e rá.
2017. júl. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak azert mert zenevel szeretnel foglalkozni, nem vesznek fel. Az sem erdekli oket mennyit jartal zene suliba. Csak az erdekli oket hogy mit tudsz, arrol meg egy szot sem irtal.

Megis mi alapjan josoljuk meg az eselyeidet?

2017. júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]



Itt vannak a felveteli kovetelmenyek, mennyire felelsz meg ezeknek?

2017. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2,5 éve. Az elején magam gyakoroltam. Eléggé fogékony vagyok, tehát nem okoz gondot egy-egy darab megtanulása. A játékmódom nem szaggatott, tehát folyamatosan játszom. A tanáromat meglehet esetleg arra kérni, hogy felkészítsen egy konzira vagy nem?
2017. júl. 24. 12:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezenkívül átlagba 4 órát gyakorlok naponta. De volt rá példa hogy 6-7.
2017. júl. 24. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!